ŁatwaKasa.eu

Jak łatwo i szybko zarobić

« Racjonalne kredytowanie Zapoznanie się z propozycjami oszczędności czyli trochę o lokatach »

Lokata progresywna

2015
24
March

Lokata progresywna już z samej nazwy kojarzy się z pewnego rodzaju wzrostem. Jest to lokata, na której oprocentowanie stale rośnie zwiększając zyski klienta - do 4% już podczas dwunastu miesięcy oszczędzania. Dodatkowo niewątpliwym plusem jest fakt, że jeżeli klient wycofuje środki z lokaty, nie traci odsetek. Na http://www.inwestowaniena5.pl oprocentowanie lokat, porównasz gdzie zarobisz najwięcej.

Lokata progresywna w BGŻ

Bank BGŻ oferuje swoim klientom aż do 4% na lokacie w dwunastym miesiącu oszczędzania. Klient banku korzysta z przywileju comiesięcznej, zwiększającej się stale stawki oprocentowania. Atutem dodatkowym jest także możliwość wypłacenia gotówki nie martwiąc się przy tym o utratę odsetek, które naliczone zostały już na koncie klienta. Lokata posiada minimalną kwotę wymaganą, może być założona już od 1 tysiąca złotych. W momencie zakończenia lokaty cały zgromadzony kapitał klienta zostanie przelany przez bank na konto oszczędnościowe Eskalacja lub też na dowolne konto osobiste wskazane przez klienta, istnieje tutaj dowolność wyboru.

Lokatę progresywną w BGŻ można założyć na trzy różne sposoby, które mogą być wybrane w zależności od preferencji i dostępności klienta. Pierwszy z nich i tradycyjny to osobista wizyta w banku oraz rozmowa z konsultantem. Drugim sposobem jest wypełnienie internetowego wniosku - opcja ta jest przeznaczona dla klientów banku korzystających z platformy internetowej, jest to metoda szybka bez wychodzenia z domu, którą ceni sobie coraz większa liczba osób. Trzecia opcja to kontakt telefoniczny z konsultantem bankowym, jest to opcja dla osób, które nie posiadają aktywnej bankowości internetowej, ale w danym w momencie nie mogą osobiście udać się do placówki banku.

Oprocentowanie w lokatach progresywnych

Oprocentowanie progresywne polega na zwiększaniu się z każdym miesiącem oprocentowania na lokacie. Dzięki temu mamy do czynienia z rosnącą stopą, a co za tym idzie ze zwiększającą się sumą odsetek i szybszym wzrostem kapitału. Lokata tego typu w głównej mierze przeznaczona jest dla osób chcących przeznaczać minimalną wartość roczną (już od 1 tysiąca rocznie), a przy tym cieszyć się dużym oprocentowaniem w stosunku do innych lokat, nawet do 4% po 12 miesiącach oszczędzania. Ze względu na doskonałe warunki oprocentowania jest to lokata wybierana coraz częściej przez klientów różnych banków.


0 Responses to Lokata progresywna

Feed for this Entry

0 Comments

  • There are currently no comments.

Comments for this post are disabled.