ŁatwaKasa.eu

Jak łatwo i szybko zarobić

« Pożyczki hipoteczne jakie są najważniejsze atuty takiego rozwiązania. Sposoby praktyczne na zwiększenie zdolności kredytowej. »

Kto może ubiegać się o kredyt gotówkowy

2017
22
March

Reklamy telewizyjne, plakaty, ulotki oraz bilbordy zachęcają nas do zaciągnięcia kredytu gotówkowego oraz wielu innych produktów bankowych. Taka sytuacja nasila się szczególnie w okresach takich jak święta czy wakacje, kiedy banki doskonale zdaja sobie sprawę z tego, że zainteresowanie kredytami będzie jeszcze większe. Wówczas banki oferują jeszcze większe promocje i kredyty na zdecydowanie korzystniejszych warunkach. Inną zachętą jest to, że reklamy mówią iż przyznanie pieniędzy odbywa się bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Jednak musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie każdy może otrzymać kredyt gotówkowy, w przypadku gdy masz szanse na kredyt zobacz jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na niskarata.org dla Ciebie.

Kto może otrzymać kredyt gotówkowy

Pożyczkę czy też kredyt gotówkowy może otrzymać osoba pełnoletnia posiadająca zdolność do czynności prawnych i oczywiście posiadająca odpowiednie środki do spłaty kredytu. Innym istotnym elementem jest wiarygodność. Bank każdego potencjalnego klienta sprawdza w biurze informacji kredytowej. Jednak największą uwagę banki poświęcają na analizę zdolności kredytowej. To od tego czynnika zależy, jaka będzie ostateczna decyzja banku. Często jest to również uzależnione od źródeł dochodów danej osoby.

Osoba zatrudniona na umowę o prace na czas nieokreślony

W tym wypadku szanse na otrzymanie kredytu gotówkowego są największe. Nie biorąc pod uwagę historię w Biku możemy śmiało stwierdzić, że taka osoba otrzyma kredyt. Zatrudnienie powinno trwać minimum trzy miesiące i śmiało możemy udać się do banku z wnioskiem o kredyt. Pamiętajmy jeszcze o dowodzi osobistym oraz dokumencie poświadczającym wysokość zarobków.

Osoba zatrudniona o pracę na czas określony

Większość banków przyzna takiej osobie kredyt do 20 tysięcy bez spełniania dodatkowych formalności. Jeżeli jednak chcemy starać się o większą kwotę kredytu może pojawić się problem. Banki mogą obawiać się tego, że kredytobiorca nie przedłuży umowy o pracę a co za tym idzie nie będzie Mia z czego spłacać kredytu. Wówczas w grę wchodzą dodatkowe poręczenia lub ubezpieczenie na wypadek utraty pracy.


0 Responses to Kto może ubiegać się o kredyt gotówkowy

Feed for this Entry

0 Comments

  • There are currently no comments.

Comments for this post are disabled.