ŁatwaKasa.eu

Jak łatwo i szybko zarobić

« Samodzielna optymalizacja zadłużenia, czy możliwa? Pożyczki hipoteczne jakie są najważniejsze atuty takiego rozwiązania. »

Ile czasu potrzebuje na naprawienie swojego kredytu?

2017
30
May

Nie ma szybkiego i prostego sposobu „naprawienia” swojego kredytu. Czas potrzebny na odbudowę historii kredytowej zależy od stopnia poważnych trudności finansowych i od stopnia ich wpływu na historię kredytową. To może potrwać kilka miesięcy, lub może wymagać kilku lat zaangażowania.

Jak długo będą negatywne informacje pojawiały się na moim sprawozdaniu kredytowym?

Negatywne informacje o płatnościach, takie jak opóźnienia w płatnościach, pozostają w raporcie kredytowym przez siedem lat, a niektóre publiczne informacje dotyczące tego, takie jak rozliczenia niezapłacone odsetki, pozostają do 10 lat.

Negatywne informacje mają tendencję do wpływania na Ciebie coraz mniej w miarę upływu czasu, ale poważne nieścisłości, takie jak obciążenia lub zbiory są trudniejsze do odzyskania od jednego lub dwóch nieodebranych płatności – bardziej. Istnieją jednak sposoby na jak najszybsze rozpoczęcie procesu poprawy historii kredytowej i to tak szybko jak to możliwe.

Co mogę zrobić, aby naprawić mój kredyt?

Jedynym najważniejszym czynnikiem przy określaniu wiarygodności kredytowej jest historia płatności. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, powinieneś zacząć od spłaty wszelkich niespłaconych długów i doprowadzenia do aktualnych kont, które są aktualne. Drugim najważniejszym czynnikiem jest stopień wykorzystania. Twoja stopa wykorzystania jest obliczana poprzez sumowanie wszystkich sald kart kredytowych i dzielenie ich przez sumę wszystkich limitów kart kredytowych. Im niższy stopień wykorzystania, tym lepiej, zmniejszając lub spłacając wszelkie salda, które przenoszą na karty kredytowe, pozytywnie wpłynie na raport kredytowy i wyniki.

Zwróć uwagę na czynniki wpływające na Twój wynik kredytowy

Oprócz rozliczania sald i upewnienia się, że wszystkie konta są utrzymywane na bieżąco, warto rozważyć zamawianie kopii swojego kredytu. Gdy złożysz kopię swojego kredytu, otrzymasz listę najlepszych czynników, które mają obecnie wpływ na ten numer.

Ponieważ historia kredytowa każdego użytkownika jest wyjątkowa, zwrócenie uwagi na współczynniki punktacji pomoże zrozumieć, co można zrobić, aby poprawić swój kredyt w konkretnym czasie.

Ponieważ raport o kredytach odzwierciedla poważne nieprawidłowości, takie jak konta należące do odbiorców, w ciągu zaledwie czterech miesięcy trudno będzie zauważyć znaczną poprawę. Jeśli jednak utrzymujesz niskie saldo i wykonasz wszystkie płatności w odpowiednim czasie, ocena kredytowa powinna się poprawić, a ostatecznie będziesz w stanie uzyskać ten dom., o którym tak marzysz.


0 Responses to Ile czasu potrzebuje na naprawienie swojego kredytu?

Feed for this Entry

0 Comments

  • There are currently no comments.

Comments for this post are disabled.