ŁatwaKasa.eu

Jak łatwo i szybko zarobić

« Lokaty w Banku Pekao. Bank czy firma pożyczkowa? »

Co musisz zrobić, aby uzyskać osobistą pożyczkę?

2018
28
May

Nie ma sposobu, by dowiedzieć się, czy zostaniesz zatwierdzony aplikując do osobistej pożyczki. Nie tylko to, ale każda odrzucona aplikacja do pożyczek osobistych jest wymieniona w twojej historii kredytowej. Będziesz miał jedno odrzucenie, a już następny pożyczkodawca może zobaczyć to jako czerwoną flagę, co może być wystarczające, aby odrzucić Cię ponownie. Tutaj leży wielki problem.

Nie ma żadnej sztuczki, aby uzyskać zatwierdzenie pożyczki osobistej, ale jest kilka mało znanych sposobów, dzięki którym można uniknąć odrzucenia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uniknąć odrzucenia osobistej pożyczki.

Najczęstsze powody, dla których pożyczki osobiste nie są zatwierdzane
Masz złą historię kredytową.

Istnieją różne poziomy złych historii kredytowych. Na przykład możesz nigdy nie spłacać kredytów lub kart kredytowych, ale możesz ubiegać się o pięć pożyczek w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Sprawdź swoją ocenę kredytową aby zobaczyć, gdzie się znajdujesz - jeszcze przed złożeniem wniosku.

Niewystarczające dochody.

Kredytodawca może nie zatwierdzić Twojego wniosku, jeśli okaże się, że twój dochód nie jest w stanie utrzymać Twoich miesięcznych spłat. Kredytodawcy zwykle mają określony minimalny dochód, który musisz zarabiać, aby kwalifikować się do pożyczki, więc koniecznie sprawdź to. Jeśli nie, sprawdź, jakie spłaty będą potrzebne i czy będą one możliwe do realizowania za pomocą twojego dochodu.

Wątpliwy cel pożyczki.

Sprawdź, czy jesteś w stanie sfinansować to, czego potrzebujesz, z pożyczką, o którą się ubiegasz. Wiele pożyczek wiąże się z ograniczeniami w zakresie wykorzystania funduszy. Na przykład pożyczki zabezpieczone mogą być zabezpieczone tylko niektórymi aktywami, a kredyty samochodowe mają zazwyczaj ograniczenie wiekowe dla kupowanego pojazdu. Ponadto, jeśli twój pożyczkodawca dowiaduje się, że twój cel pożyczki nie jest wiarygodny, twoje szanse na odrzucenie pożyczki są dość wysokie.

Niepoprawne szczegóły dokumentacji.

Niestabilne zatrudnienie lub niewystarczająca historia zatrudnienia.

Pożyczkodawcy są bardzo skrupulatni w kwestii stabilności swojej pracy. Spora liczba pożyczkodawców twierdzi, że powinieneś mieć stabilną pracę i powinna ona być poza okresem próbnym, w przeciwnym razie odrzuci twoją pożyczkę. Okresy próbne różnią się, ale kredytodawcy zwykle wymagają co najmniej trzech miesięcy wypłat wynagrodzenia.


0 Responses to Co musisz zrobić, aby uzyskać osobistą pożyczkę?

Feed for this Entry

0 Comments

  • There are currently no comments.

Comments for this post are disabled.